سیستم در حال پردازش می باشد ، لطفا شکیبا باشید
header

درباره ما


به نام خدا

با تکیه بر نخبگان و فرزانگان و در پرتو ایجاد نسلی جوان و پرتلاش، ایران بزرگ به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، عزیز و برافرازنده‌ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل خواهد شد. از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله)‌ در دیدار با نخبگان علمی جوان (۱۳۹۵)

انجمن مدیریت ومطالعات اجتماعی با همکاری طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت کنفرانس ها و مجلات معتبر علمی را در زمینه های مختلف علوم بر عهده گرفته است. با توجه به حضور اساتید دانشمند از دانشگاه های مختلف ایران در کمیته داوری کنفرانس ها و هیات های تحریریه مجلات تحت نظارت مدیریت این کنفرانس ها و مجلات از اعتبار بالای در سطح ملی و بین المللی برخوردار میباشند و به نوعی مدیریت این کنفرانس ها و مجلات با همکاری اساتید دانشگاه های مختلف ایران چه بخش فعالیت های اداری کنفرانس ها و مجلات و چه در بخش علمی آنها میباشد. انشاالله به مرور زمان فرآیند آماده سازی وبسایت های تابعه انجمن مدیریت انجام شده و پژوهشگران گرامی در تمامی رشته ها خواهند توانست با طیف وسیعی از امکانات و قابلیت های آکادمیک که به صورت ویژه اختصاص به ایران و سپس کشورهای دیگر دارند آشنا شوند. آکادمی علوم و تکنولوژی ایران از حمایت معنوی دانشگاه ها موسسات ارگان ها سازمان ها شرکت های دانش بنیان شرکت های صنعتی و دیگر مجموعه ها استقبال مینماید. در صورتی که مایل به حمایت مادی و معنوی از انجمن مدیریت ایران میباشید با ما از طریق ایمیل زیر به صورت رسمی مکاتبه نمایید.

info@jmss.ir

 

انجمن مدیریت علاوه بر ایجاد یک شبکه وسیع علمی بین اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران تعداد زیادی کنفرانس و مجله علمی را در سطوح ملی و بین المللی با مشارکت اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت می نماید. تمامی کنفرانس ها و مجلات تحت نظارت انجمن مدیریت دارای اعضای کمیته داوری و هیات های تحریریه متشکل از اساتید دانشگاه های مختلف ایران میباشد.

 

به منظور عضویت در کمیته علمی کنفرانس های علمی تحت نظارت انجمن مدیریت  به پایگاه های اینترنتی زیر مراجعه نمایید.

info@jmss.ir

 

با تشکر